Algemene gegevens Tennisclub As


Maatschappelijke zetel
Vennekeslaan 11
3665 As
089 65 86 86


Bankgegevens

BE08 4579 0551 5113 (volwassenen)

BE78 7340 4029 1886 (jeugd)    



BTW nummer

424-367-080



Bestuur Tennisclub As

Voorzitter
Meermans Jean
T 0472 218048
voorzitter@tennisclubas.be



Verantwoordelijke feestcommissie
Mabesoone Rose-Marie
T 0497 449061
feestcommissie@tennisclubas.be


Veteranencommissie
Smets Dirk
T 0473 393399
veteranencommissie@tennisclubas.be


Ondervoorzitter/penningmeester
Driesen Guido
T 0475 973262
ondervoorzitter@tennisclubas.be



Technische Commissie
Snellinx Danny
T 0499 343399
technischecommissie@tennisclubas.be

Webmaster
Vanhelden Danny
T 0476 436482
webmaster@tennisclubas.be


Secretaris
Berghs Marijke
T 0472 947409
secretaris@tennisclubas.be



Barcommissie
Daenen Luc
T 0485 304265
barcommissie@tennisclubas.be

Jeugdcommissie
Van de Goor Ann
T 0496 836095
jeugdcommissie@tennisclubas.be



RESERVEREN

Klik op het Logo

Link jeugd website


Jeugdvriendelijk


Facebook ...

  

Copyright © 2018-2019. All Rights Reserved.